Gezgin Solar Enerji Hizmetlerimiz

Tarımsal Sulama

Tarımsal SulamaGezgin Solar Enerji

Pompa gücünüzü hesaplayarak ihtiyaçlarınıza uygun güneş panelleri ile elektriğinizi güneşten üretiyoruz. Çiftçimiz sıfır faiz 5 yıl kredi imkanı ile fatura öder gibi sistem sahibi oluyor.

Ev Tipi Çatı Kurulumu

Gerek akülü sistemler ve gerekse şebeke bağlantılı sistemlerle elektriğinizi güneşten üretiyor ve hatta elektriğinizi satarak gelir elde etmenizi sağlıyoruz.

Ev Tipi Çatı Kurulumu Gezgin Solar Enerji

Karavan Enerji Ekipmanları

Karavan Enerji Ekipmanları Gezgin Solar Enerji

Karavanızdaki hemen hemen tüm ekipmanlar, elektrik sistemine bağlıdır. Tüm ekipmanlarınızın doğru ve verimli çalışabilmesi için iyi ve profesyonel bir elektrik sistemine ihtiyacınız vardır.

Onarım ve Servis

Victron, Mastervolt, Dometic, Waeco, Linetech,Megacell ve Lexron gibi markaların Akü, Solar Panel , Alternatörden Şarj, İnvertör, akü monitörü, 220v ve 12v sigortalama sistemlerini, karavanınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm ekipmanların, amper,watt ve voltaj gibi tüketimlerini, ortam sıcaklıklarını, uzaklık metrajları gibi şartları göz önünde bulundurarak, kablo kesitlerini ve üretimlerini hesaplayıp montajını, arıza tespitini, onarım ve servis hizmetlerini vermekteyiz.

Onarım ve Servis Gezgin Solar Enerji

Montaj

Montaj Gezgin Solar Enerji

Ayrıca kendi karavanı yapmak isteyen yada mevcut karavanı var olup sadece elektrik sisteminde revizyon isteyen karavan sahibi dostlarımızın, elektrik alt yapısını kurmakta ve elektrik ile ilgili ekipmanlarının montajını yapabilmekteyiz.

.....